MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 12769136
*
nr 1276 9136
MIRROR
gilt frame, 152x66,
Förgylld Ram, 152x66 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 1200
Auction date:
Monday September 23 2019
at 18:36:05
- Bid history
Time
Bidder
Bid
21/9 12:34:20
1
500 kr
21/9 14:44:08
2
600 kr
22/9 12:20:26
3
800 kr
22/9 13:52:50
3
1.000 kr
23/9 17:56:38
4
800 kr
23/9 17:56:38
3
900 kr (Robot)
23/9 18:12:33
5
1.100 kr
23/9 18:24:21
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1276 9136
MIRROR
gilt frame, 152x66,
Förgylld Ram, 152x66 cm
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 1200 |
| Auction date: |
Monday September 23 2019 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 21/9 12:34:20 | 1 | 500 kr |
| 21/9 14:44:08 | 2 | 600 kr |
| 22/9 12:20:26 | 3 | 800 kr |
| 22/9 13:52:50 | 3 | 1.000 kr |
| 23/9 17:56:38 | 4 | 800 kr |
| 23/9 17:56:38 | 3 | 900 kr (Robot) |
| 23/9 18:12:33 | 5 | 1.100 kr |
| 23/9 18:24:21 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07



